slider shadow
jak_pomóc

Jak ty możesz pomóc ?
1. Obdaruj naszych podopiecznych 1% podatku
Nasze Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego. Oznacza to , że możesz ofiarować 1% swojego podatku dla naszych podopiecznych. Zgromadzone w ten sposób pieniądze będą przekazane na wypoczynek oraz rehabilitację niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży. Również te które, z powodu trudnej sytuacji materialnej, nie mogą sobie pozwolić na wyjazd i odpoczynek poza miejscem zamieszkania otrzymują od nas pomoc.
Twój 1% ma siłę, która może wiele zmieniać. Bądź z nami!
KRS 0000073918
Szanowni Państwo! Drodzy Darczyńcy Stowarzyszenia "CHMURKA"!
W imieniu wszystkich podopiecznych i ich rodziców dziękuję Wam serdecznie za wspieranie naszych działań i za wpłaty 1% podatku dochodowego na nasze konto. Zaufanie, jakim nas obdarzacie, to nasza siła i radość. Dzięki Wam możemy działać konkretnie i celowo, i razem z Wami zmieniać na lepsze życie chorych dzieci, tak strasznie pokrzywdzonych przez los.

2. Przekaż darowiznę na rzecz naszych podopiecznych!
Nie ma piękniejszego daru, niż ten który pochodzi z głębi serca. Taki dar wraca do darczyńcy niosąc mu radość. Lewis Carroll napisał:
"Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić".
Możesz ufundować naszym Podopiecznym konkretną rzecz, ale możesz też przekazać na ich rzecz darowiznę. Można tego dokonać w klasyczny sposób – przelewając środki na nasze konto, które znajdziesz poniżej :
Getin Bank S.A. O/Kraków Nr: 26 1560 1137 0000 9080 0004 3639
Opowiedz o nas bliskim i przyjaciołom
Jeśli znasz już naszych Podopiecznych , opowiedz o naszym Stowarzyszeniu swoim bliskim, przyjaciołom, kolegom i koleżankom z pracy, znajomym .
Zachęć ich do tego, żeby wsparli naszych Podopiecznych: przekazując im swój 1%. poinformuj ich o naszej stronie internetowej znajdującej się pod adresem:
www.chmurka.org.pl i zachęć, aby i oni podali tą informację dalej.
Zaangażowanie się w "akcję informacyjną" to też jest pomoc!
Jak pomóc naszym Podopiecznym – informacja dla osób prawnych
Jak Twoja firma może pomóc?
Podopiecznymi naszego Stowarzyszenia to dzieci i młodzież niepełnosprawna, które potrzebują wsparcia innych. Jedną z form pomocy jaką Państwa firma może im ofiarować jest przekazanie darowizny.
Można tego dokonać w klasyczny sposób – przelewając środki na nasze konto, które znajdziesz poniżej :
Getin Bank S.A. O/Kraków Nr: 26 1560 1137 0000 9080 0004 3639
Jesteśmy otwarci na współpracę. Skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł. Chętnie się z Tobą spotkamy i omówimy szczegóły.